1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
99843355
Catalogusnummer: 4941
Jos Rovers (1893-1976)

Gezicht op een tuin

board

52 x 67 cm.

gesigneerd r.o., '48

Taxatie: € 50 - 80
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30