1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4941
Jos Rovers (1893-1976)
Gezicht op een tuin
board
52 x 67 cm.
gesigneerd r.o., '48
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30
Hamerprijs:
€ 30