11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2825
China, blauw wit porselein waterkan gemaakt voor de Islamitische markt, Qianlong, 18e eeuw;

met decor van enkele bloemen, resten van vergulding. (tuit opnieuw aangezet, deksel met schilfers).

h. 26,5 cm.

A Qianlong blue and white porcelain ewer, made for the Islamic market. Traces of gilding, spout restored and lid with chips.

Taxatie: € 700 - € 900
Huidig bod: € 8.000
Hamerprijs: € 8.000

Hamerprijs: € 8.000