11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
China, een Kantonese porseleinen hexagonale tafel lamp, laat 19e eeuw;
fijn polychroom geschilderd decor van zotjes en bloemen in medaillons, ajour gezaagd, met opstaande rand. Geëlektrifiseerd.
A fine Cantonese hexagonal porcelain lamp shade, late 19th century.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100