5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4529
Europese school, 18e eeuw
Paar stillevens
tweemaal doek, 60 x 95 cm.
Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300
Hamerprijs:
€ 1.300