5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Cor Mandersloot (1907-1998)
Liggend naakt op de rug gezien
doek, gesign. r.b., '43, 71 x 120 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400