5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4558
Cor Mandersloot (1907-1998)

Liggend naakt op de rug gezien

doek, gesign. r.b., '43, 71 x 120 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400