10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Ohara Koson (1877-1945), houtsnede,
Kraai op een besneeuwde tak. Gesigneerd linksonder, in lijst
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120