10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4000-4305 - Asian artifacts (Japan 4000- 4220) (Woodblock prints 4250-4305)
Ohara Koson (1877-1945), houtsnede,
Kraai op een besneeuwde tak. Gesigneerd linksonder, in lijst
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 120
Hammer Price: € 120