4e zitting - Donderdag 15 april 14.00 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5068
Miguel Ybanez (geb. 1946)

Twee aquarellen

tweemaal aquarel, gesign., '91 en 2004, 23 x 30 cm. en 16 x 20 cm.

Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator

Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400

Hammer price: € 400