3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4861
update-catalogue
Cees Groenewoud Kramer (1918-2000)

'Baadsters'

doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm.

Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair

[1]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260

outbid-warning
Overboden