3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Cees Groenewoud Kramer (1918-2000)
doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260
Overboden