Jaap Sax (1899-1977)
Oude schuur achter de duinen bij Bergen
board, niet ingelijst, gesign. l.o., verso etiket, 50 x 60 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160