Catalogusnummer: 4859
Jaap Sax (1899-1977)

Oude schuur achter de duinen bij Bergen

board, niet ingelijst, gesign. l.o., verso etiket, 50 x 60 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160