3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Kaart van Oost-Friesland, 17e eeuw,
uitgegeven door Johannes Janssonius te Amsterdam
gravure, handgekleurd, 38 x 49 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Overboden