5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4523
Europese school, 18e/19e eeuw
Portret van twee vrouwen
doek, 47 x 57 cm.
Provenance: nalatenschap, Enschede
Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Hamerprijs:
€ 380