2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 663
Theepot met ivoren greep, 19e eeuw;

rond plat model met dekselknop in bloemvorm, mt. P. Pieterse, Fa. Bonebakker & Zn Amsterdam 1871, 1e gehalte, hierbij een kristallen theebus met zilveren deksel, idem mt., gehalte en jaarletter

h 13 cm, br. 24,5, h 9 cm, br. 11 cm, bruto 920 gr., theepot 513 gr.

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360