020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer:
Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Twee schilderijen met afbeelding van figuren in ruïnes
tweemaal doek,
[2]
Taxatie: € 1.200 - € 1.600
:
Hamerprijs:
Overboden