7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8000-8054 - Antieke en klassieke stoelen, fauteuils en banken
Catalogusnummer: 8026
Engeland, paar stoelen

op zwenkwielen. Hierbij hocker op vier verguld gestoken houten klauwpoten. Allen met zebraprint-stoffering

Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420