op zwenkwielen. Hierbij hocker op vier verguld gestoken houten klauwpoten. Allen met zebraprint-stoffering
Provenance: Moderne kunstcollectie deels samengesteld (en voormalige interieur van de eigenaar ingericht) door een interior decorator
Hamerprijs: € 420