3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924)
houtskool, niet ingelijst, gemonn. r.o., 27,5 x 22 cm.
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80
Overboden