5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Dansende figuren bij een meiboom voor een herberg
Taxatie: € 450 - € 550
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875