2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0500-0692 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 526
Imposante grote terrine met verguldsel,

schuitvormig model op ovale geschulpte voet met twee grepen in vorm van klassieke vrouwenbuste, rijk versierd met vergulde palmet-, voluut- en acanthusbladmotieven, vaasvormige dekselknop. Gemerkt Sterling en winkelier Asprey London

23 x 54 x 28 cm, 5174 gr.

Taxatie: € 2.500 - € 4.500
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600