Zilveren en gouden bloembroche, 19e eeuw,
Bloem "en tremblant", in het midden bezet met een oud slijpsel diamant, ca. 0,45ct. (Pique), de puntige bloemblaadjes bezet met roosdiamanten. Geheel bezet met vijf oud slijpsel en vele roosdiamanten. Verschillende delen af schroefbaar (mist één) (Zettingen versleten, diverse reparaties, tinsoldeer). Franse keuren
bruto 29,0 gr., lengte 9 cm., diam. bloem 3 cm., totaal diamant ca. 1,90ct.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 2.000
Hamerprijs: € 2.000