5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4518A
Rembrandt van Rijn (1606-1669)

Christus in de hof van Getsemane

ets, formaat blad 11,6 x 9 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.250
Hamerprijs: € 1.250

Hamerprijs: € 1.250