4e zitting - Donderdag 15 april 14.00 uur: 5000-5213- Moderne en hedendaagse kunst
Catalogusnummer: 5168
Marc Chagall (1887-1985)
Twee litho's
twee litho's, ongesign., 34 x 25 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 150
Hamerprijs: € 150
Hamerprijs:
€ 150