3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4862
update-catalogue
Gesigneerd Th. rechtsonder

Landschap achter de duinen

paneel, 25,5 x 30,5 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden