3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4862
Gesigneerd Th. rechtsonder
Landschap achter de duinen
paneel, 25,5 x 30,5 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Hamerprijs:
€ 240