9e zitting - Dinsdag 20 april 19.00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2620
Pablo Picasso (1881-1973), 'Hibou', 1954;

wit aardewerk kan met blauw geschilderde decoratie. Gemerkt 'Edition Picasso Madoura' en blind merken. (chipje aan de onderrand)

h. 24 cm.

Pablo Picasso (1881-1973), 'Hibou', white earthenware ceramic pitcher, Edition Picasso Madoura, 1954.

Taxatie: € 3.000 - € 5.000
Huidig bod: € 4.400
Hamerprijs: € 4.400

Hamerprijs: € 4.400