11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2979
Japan, een Satsuma porseleinen thee- en koffieservies, 20e eeuw,

bestaande uit een theepot (handvat hersteld), een mokkakan, een trekpotje, een suikerpot, een melkkan, aan kandijpot, een set van zes theekoppen en schotels, een set van vijf koffiekoppen en zes schotels en een set van zes taartbordjes, elk gedecoreerd met een processie (beschadigingen)

h. 18,5 cm. max.

[35]

Japan, a Satsuma porcelain tea and coffee service, 20th century, comprising of a teapot (handle repaired), a mocha pot, a small teapot, a sugar bowl, a milk jug, another sugar bowl, a set of six teabowls and saucers, a set of five coffee cups and six saucers and a set of six cake plates, each decorated with a procession (damages)

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100