Paar 14krt. gouden breipenstoppers, 19e eeuw, drierijig granaten collier, drierijig granaten armband en een vergulde armband.
Armband bezet met glasgranaten. Breipenstoppers vaasvormig en versierd met gravures (deukjes)
breipenstoppers netto 4,0 gr.
Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240