5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)
board, gesign. met initialen l.o., 31 x 38,5 cm.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 3.200
Hamerprijs: € 3.200