Eiken- en palissanderhouten poortkast, 18e eeuw.
De rechte kap met gestoken fries, waaronder twee deuren met poortvormige panelen. Op drie gewarte bolpoten. Geen sleutel
br. 176, h. 216 en d. 75 cm
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700