Catalogusnummer: 6550
Eiken- en palissanderhouten poortkast, 18e eeuw.

De rechte kap met gestoken fries, waaronder twee deuren met poortvormige panelen. Op drie gewarte bolpoten. Geen sleutel

br. 176, h. 216 en d. 75 cm

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700