Schuitvormige ajour bonbonbakje, 19e eeuw, taartschep en diverse sets lepels, 20e eeuw,
bakje jl. 1896, 2e gehalte, waarbij zes longdrinklepels, set van zes en elf divers
h 6,5 cm, 16 x 9 cm, 599 gr.
Taxatie: € 250 - € 450
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260