5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Evert Pieters (1856-1932)
Moeder met kinderen op een winters pad
doek, gesign. l.o., 150 x 105 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 800
Hamerprijs: € 800