5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4526
Constant Artz (1870-1958)
Eenden aan de waterkant
aquarel, gesign. l.o., 37 x 51 cm.
Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525
Hamerprijs:
€ 525