7e zitting - Vrijdag 16 april 14.00 uur: 8300-8329 - Antieke en klassieke kleine meubelen
Catalogusnummer: 7043
Verguld houten deuromlijsting, 18e/19e eeuw

2 delen legte ca. 255 cm., één deel lengte ca. 115 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 1.150
Hamerprijs: € 1.150

Hamerprijs: € 1.150