2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0500-0692 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 539
Engeland, gehamerd theedoosje, 1e helft 20e eeuw,

bol model op vier gebogen pootjes, scharnierende deksel met knop in bloemvorm, vergulde binnenzijde, keuren onduidelijk, 800st,

h 10 cm, 13 x 10 cm, 264 gr.

Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160