2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0500-0692 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 538
Zuid-Europa, paar kandelaren, 20e eeuw, beneden wettelijk gehalte,

omgekeerd balustervormig, sleetse gravure, met vier takvormige pootjes met druiventrossen op gebolde ronde voet versierd, keuren niet geïdentificeerd, restauraties

h 33 cm, diam 16,5 cm, 534 gr.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220