Zuid-Europa, paar kandelaren, 20e eeuw, beneden wettelijk gehalte,
omgekeerd balustervormig, sleetse gravure, met vier takvormige pootjes met druiventrossen op gebolde ronde voet versierd, keuren niet geïdentificeerd, restauraties
h 33 cm, diam 16,5 cm, 534 gr.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220