11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
China, een collectie blauw-wit porselein, 18e eeuw,
bestaande uit een achtkantige theebus en deksel, een ovaal vaasje, een rond dekseldoosje, een achtkantige houder en een vierkante zandstrooier (deksel theebus defect, frits, enkele chips, haarlijnen)
China, a collection of blue and white porcelain, 18th century, comprising an octagonal teacaddy and cover, an oval vase, a circular box and cover, an octagonal holder and a square sander (cover teacaddy repaired, frits, some chips, hairlines)
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 725
Hamerprijs: € 725