5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4521C
Navolger van Egbert van Heemskerck (17e/18e eeuw)
Bijeenkomst van Quakers
doek, 62 x 76 cm.
Taxatie: € 1.600 - € 2.000
Hamerprijs: