Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)
Tahitiaanse vrouw met haar kind
doek, beschadigd, gesign. l.o., 50 x 40 cm.
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400