Catalogusnummer: 4960
Adriaan Herman Gouwe (1875-1965)

Tahitiaanse vrouw met haar kind

doek, beschadigd, gesign. l.o., 50 x 40 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400