3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4834
update-catalogue
Hollandse school, 19e eeuw

Heilige Coletta van Corbie

paneel, 59 x 25 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

[1]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden