3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)
Huis met de Schopjes, Alkmaar
board, gesign. r.o., 30 x 40 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Overboden