3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4855
update-catalogue
Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)

Huis met de Schopjes, Alkmaar

board, gesign. r.o., 30 x 40 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240

outbid-warning
Overboden