3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Dimmen Gestel (1862-1945)
Man bij een moestuin in een Brabants dorp
aquarel, resten signatuur r.o., 30 x 43 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480
Overboden