3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4874
update-catalogue
Dimmen Gestel (1862-1945)

Man bij een moestuin in een Brabants dorp

aquarel, resten signatuur r.o., 30 x 43 cm.

Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

[1]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480

outbid-warning
Overboden