11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2842-3146 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2937
China, een verguld en ijzerrood gedecoreerde pul, 18e eeuw,

beschilderd met een vliegerende jongen op een waterbuffel (kleine randrestauratie, haarlijn)

h. 16 cm.

China, a gilt and iron-red decorated tankard, 18th century, painted with a boy flying a kite seated on the back of a water buffalo (small rim restoration, hairline)

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240

Hamerprijs: € 240