5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Elisabeth Verwoert (1836-1905)
Heuvellandschap met kerkje bij een rivier bij zonsopgang
paneel, gesign. l.o., 33 x 56 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240