6e zitting - Vrijdag 16 april 10.00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7716
Friese staartklok, 19e eeuw,

met beschilderde wijzerplaat en aanduiding van uren, minuten en wekker. In eikenhouten kast, met op de gebogen kap drie verguld, gestoken houten beelden. Met twee gewichten (middelgrootste ontbreekt)

l. 147 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 280
Hamerprijs: € 280

Hamerprijs: € 280