1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0400-0439 - Zilveren sieraden en bijous
Catalogusnummer: 400
Vergulde bloembroche, 19e eeuw,

bezet met zeven rode gefacetteerde stenen op folie

lengte 3 cm

Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60