1e zitting - Woensdag 14 april 13.00 uur: 0490-0495 - Zilveren sieraden en bijous
Catalogusnummer: 400
Vergulde bloembroche, 19e eeuw,
bezet met zeven rode gefacetteerde stenen op folie
lengte 3 cm
Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Hamerprijs:
€ 60