3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Gerrit Willem van Blaaderen (1873-1935)
board, gesign. l.o., 17 ,3 x 13,5 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160