3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)
paneel, gesign. l.o., 36,5 x 60 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Overboden