3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Leo Gestel (1881-1941)
houtskool, gemonn. m.o., '01, beschadigd, 44 x 28 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140
Overboden