5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
René Auguste Constantyn (1685-1730/1749)
doek, verso gesign., 1721, 76 x 63 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000